Morgaga.com

Basit bir takipçi ya da beğeni kazandırma hizmeti vermeyen markamız sizin için işin mutfağında ayrıntılı bir çalışma yapmaktadır. Bu aşamada ilk olarak hesap analizi yapılarak hesabınızda bulunan gönderiler, beğeniler ve takipçiler ayrıntılı olarak incelenmektedir. Bu aşamada sizin için gerekli olan hedef kitle profili oluşturulmaktadır. Hedef kitleniz en iyi şekilde analiz edilerek size dönüşümü sağlanmaktadır.

Karar aşamasında toplanan tüm veriler toplanarak sizin için en uygun kitlenin ortaya çıkması sağlanmaktadır. Ekstra beğeniler, izleyiciler ya da aboneler ile istediğiniz hesap kitlesinin hesabında bulunması sağlanmaktadır. Bu aşamada sizden de gerekli bilgi ve destekler alınmaktadır. Ayrıca bu bilgiler ışığında sizin onayınız ile kararlar verilmektedir. Böylece kurumsal anlamda ve bireysel anlamda en sağlıklı çalışma şekli oluşmaktadır.

Sonuç olarak yapılan tüm çalışmalardan sonra gerekli takipçi ve beğeniler hesabınızın potansiyelini oluşturmaktadır. Bu aşamadan sonra sürekli takipler gerçekleşerek istediğiniz noktaya gelip gelmediğini kontrol edilmektedir. Kısa sürede tamamlanan tüm işlemlerin sürekliliği ise garantili şekilde sunulmaktadır. Gerçek beğeniler ve gerçek takipçiler ile hesabınızın güvenilirliği ta anlamıyla oluşmaktadır.