in

Morgaga Serüvenine Sende Katıl


Morgaga Serüvenine  Sende Katıl

Bilgi, eğlence, haber, soru yöneltme, puan kazanma ve rozetler… İşte hepsi Morgaga adresinde seni bekliyor. Zamanlarını daha kaliteli şekilde geçirmek ve Morgaga kullanıcılarıyla bir araya gelmek için tam zamanı. Güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet veren adreste sizlerde yerinizi almaya başlayabilirsiniz. İster üye olarak isterseniz de dışarıdan biz gözlemci olarak Morgaga hizmetlerinden yararlanabilmektesiniz.

Morgaga Üye Olanlar Neler Yapabilir?

Morgaga adresine üye olmak oldukça kolaydır. Hemen sitenin sağ üst sekmesinde yer alan üye ol bölümüne tıklayın. Ardından üyelik için istenen bilgileri girip onaylayın. Üyeliğiniz aktif hale geldiğinde artık sizlerde Morgaga ailesinin bir parçası olacaksınız. Sitede üye olanlar bilgi paylaşımı yapabilir, merak ettiklerini sorabilir ya da güncel paylaşımları iletebilir. Başlık Ekle bölümü üzerinden hemen ne paylaşmak istiyorsanız paylaşabilirsiniz. Fakat Morgaga dünyasında dikkatinizi çekecek önemli bir ayrıntı var. Paylaşımlarınıza ne kadar çok puan gelirse rütbe ve rozet alma hakkını elde edeceksiniz. Puanlamayı hem Morgaga üyeleri hem de üye olmayan herhangi dışarıdan okuyucular yapabilir.

Morgaga Üye Olmayanlar Neler Yapabilir?

Morgaga üye olmadan dışarıdan gözlemciliği üstlenen kişiler, başlıkları oylayabilme şansına sahip.Üstelik verdikleri oylamalarla Morgaga kullanıcıların gönderilerinin gündem de kalmasına yardımcı olacaklar. Ne kadar çok puan demek o kadar çok yazılarınızın gündemde kalmasına yol açacaktır. Son zamanların en iyi adreslerinden biri olan Morgaga portalında her üyenin kendi özel alanı mevcuttur. Eğlenceli ve faydalı bir platform olan Morgaga’ya hemen sizlerde katılabilirsiniz.www.morgaga.com

Şikayet Et

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Cevap Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

0 yorumlar

Acemi #3

admin tarafından yazılmıştır.

Üye Oldun!Tecrübeli YorumcuBaşlık Delisi!Oyların Değerli!Yeni Arkadaşlık!Yeni Grup!Gaga’yı Seviyor!Gaga Bağımlısı!Link Delisi!

Berat Albayrak: Her Hanenin Geliri 3 Kat Arttı

1 kasım 2019'a girdik